Nabízím individuální kurzy přes Skype,
které Vás budou bavit!

O výuku přes Skype se zajímám už leta. Vím jak na to!

Netrapte se na skupinových lekcích, které vás buď nudí nebo je nestíháte.

Díky individuálním lekcím dosáhnete svých cílů rychleji.

Klasické lekce 60min

Klasické lekce jsou vhodné pro ty, co se chtějí učit francouzsky systematicky. Sestavíme si plán a na každou lekci připravím materiály na míru – např. potřebnou gramatiku, vhodná media, téma k diskuzi, cvičení, aktivity, domácí úkoly, atd.

Délka lekcí 60min je také vhodná pro začátečníky.

590 Kč / 1 lekce

4900 Kč / 10 lekcí

Klasické lekce 90min

Klasické lekce s délkou 90min. Vhodné pro ty, co se chtějí učit francouzsky systematicky a zaměřit se více na konverzaci. Na každou lekci připravím materiály na míru a po probírané látce nám vždy zbyde dostatek času na hlubší konverzaci.

Délka lekcí 90min není příliš vhodná pro úplné začátečníky.

690 Kč / 1 lekce

5900 Kč / 10 lekcí

Konverzace 30 min

Konverzační třicetiminutovky jsou vhodné pro ty, kteří už mají dobré základy a potřebují se rozmluvit nebo si udržet úroveň. Při konverzačních lekcích probereme různá témata. Gramatické jevy, na které narazíme, naťukneme bez detailního vysvětlování.

Konverzace je nezbytný doplněk pro samouky.

390 Kč / 1 lekce

2900 Kč / 10 lekcí

Vím, jak na to!

Specializuji se na online výuku a její kvalitu.

Lekce přes Skype nejsou jen povídání přes kameru a psaní přes chat. Pro každého studenta vytvářím webové stránky a digitální sešit. Při hodinách pracujeme s interaktivními materiály online. Můžeme se dívat na videa, poslouchat nahrávky, sdílet obraz i zvuk, pracovat s interaktivní tabulí nebo dokonce i hrát „deskové“ hry na obrazovce. K výuce používám buď Skype nebo Zoom.us, oba jsou zdarma a nabízí veškeré funkce, které k lekcím potřebujeme.

 • Skype

  Lekce probíhají přes Skype nebo Zoom.us. Oba dva programy jsou dostupné zdarma a nabízí všechny potřebné funkce k lekcím.

 • Online tabule

  Během lekcí používám online tabuli, která umožňuje synchronní psaní. Je nekonečná, takže na ni kdykoli najdete veškeré poznámky z hodin.

 • Vlastní webovky

  Svým studentům vytvářím webové stránky s materiály na míru. Svou online učebnici tak mají kdykoli k dispozici. (Neplatí pro 30min konverzace.)

 • Konverzace

  Abyste uměli mluvit, je potřeba mluvit! Při všech typech lekcí kladu důraz na konverzaci. Popovídáme si na různá témata už od úplných začátků.

 • Odkudkoli

  Během lekcí můžete být kdekoli, kde máte přístup k internetu. Ať už jste v kanceláři, doma v obýváku, v knihovně nebo na chalupě.

Často kladené dotazy

Proč jen online?

V r. 2014 jsem přešla na online výuku kvůli dlouhodobému pobytu ve Francii. Ze začátku jsem váhala, jestli kurzy přes Skype budou mít stejnou kvalitu jako s osobním reálným kontaktem, a někteří moji studenti byli také ke změně velmi skeptičtí. Po dlouhém procesu zdokonalování výuky jsem dospěla k názoru, že kurzy přes Skype jsou dokonce ještě daleko kvalitnější a efektivnější než osobní kurzy. Jen se to musí umět.

Nejhlavnější důvody, kvůli kterým se studenty nedáme dopustit na výuku online:

 • Jste v pohodlí domova – Nic Vás neruší, můžete se plně soustředit na výuku a jste tak víc sami sebou, protože Vás nic nestresuje a jste v tom pro Vás nejpříjemnějším prostředí.
 • Lekce se neruší tak často – Úraz, nemoc, přesun mimo město a podobně už nebudou důvodem ke zrušení lekcí. V učení už Vás nic nezastaví!:-)
 • Veškerý čas je opravdu využitý – Žádné ukrájení lekce kvůli pozdním příchodům, usazení do třídy, přípravě potřebných pomůcek, atd. Čas na Skypu běží od začátku konverzace a vy si tak můžete být jistí, že neplatíte zbytečně za nevyužité minuty.
 • Učit se můžete odkudkoli – Doma či v práci, na dovolené, během víkendu u rodičů/dětí/přátel, na chalupě, na pracovní cestě, zkrátka odkudkoli, kde máte čas a přístup k internetu.
 • Širší časové možnosti – Tím, že můžete být kdekoli, nejste tolik omezení časem, a to samé samozřejmě platí i u lektora. Klasický kurz Vám asi těžko bude začínat třeba ve 21h večer, zatímco přes Skype – proč ne!
 • Šetříme tak svůj čas – nemusíte nijak dojíždět a šetříte tak svůj čas, který byste strávili na cestě. Využijte ho radši na sport nebo ke sledování dobrého filmu ve francouzštině😉

Pro koho je/není online výuka vhodná?

Výuka online je ideální především pro maminky na mateřské dovolené, které neví, jak dlouho jejich dítko bude spát. Maminka je tak neustále k dispozici, a jakmile chůvička zahlásí, že se dítko vzbudilo, je možné hodinu přerušit či ukončit a nahradit si nevyužitý čas jiný den. Stejně tak jsou online kurzy ideálním řešením pro všechny, kdo nepochází z velkých měst a museli by kvůli kurzům dojíždět. Kromě nich tento způsob výuky ocení i cestovatelé, studenti, zaměstnanci, kteří často jezdí na pracovní cesty, zkrátka kdokoli, kdo chce ušetřit svůj čas a učit se efektivně!

K tomu, abyste se mohli učit online, nepotřebujete žádné speciální technické dovednosti. Stačí Vám umět se přihlásit na Skype, otevřít internetový prohlížeč a umět poslat a přečíst si mail. Je tedy vhodná i pro takové studenty, kteří s počítači nemají velké zkušenosti.

Je jen jeden typ studentů, kterým bych online výuku nedoporučila, a těmi jsou ti naši nejmenší. Děti potřebují opravdový kontakt, sahat na učební pomůcky, hrát si, vidět svého učitele celého a mít ho vedle sebe. Placatá obrazovka před nimi s hýbající se hlavou učitele by jim nepřinesla mnoho užitku. Stejně tak nedoporučuji online výuku studentům v období puberty, kteří si nejsou vědomi důležitosti učení se cizího jazyka a nerozhodli se k němu sami. Takoví studenti totiž výuku přes Skype využijí k příležitosti tzv. multitaskingu, kdy je využívání počítače bude lákat k tomu, aby si otevřeli i jiné webové stránky a dělali úkony, které s učením jazyka nemají nic společného, a lektor na obrazovce je v takové situaci bezbranný. Online kurzy tedy doporučuji studentům od takového věku, kdy už jsou samostatní, mají motivaci a umí udržet pozornost. Nejlépe v takovém případě, kdy se sami pro lekce přes Skype rozhodli a nejsou k lekcím nuceni svými rodiči.

Co ke kurzům potřebuji?

Nepotřebujete nic jiného než počítač či smartphone s připojením k internetu a nainstalovaným Skypem.

Osobně doporučuji používat při hodinách počítač pro příjemnější psaní a zobrazování materiálu a používání sluchátek s mikrofonem pro lepší kvalitu zvuku.

Pro pohodlnější sdílení materiálu k lekcím budu ráda, když budete mít založenou e-mailovou adresu na Gmailu (dostanete tak přístup do mého GoogleDrive).

Jak se na kurzy zapsat?

Pokud chcete začít s kurzy, kontaktujte mne přes kontaktní formulář a domluvíme se společně na úvodní seznamovací hodině, která bude trvat přibližně 30-60min, je naprosto zdarma a je nezávazná. Seznámíme se, popovídáme si o Vašich požadavcích a cílech, o časových možnostech, o tom, jak by hodiny probíhaly, podle Vaší úrovně si popovídáme i ve francouzštině, zjistíme, jak jste na tom, a hlavně si VY uděláte obrázek o tom, zda by Vám hodiny se mnou vyhovovaly. Jestli jsem Vám sympatická a jestli si chcete zaplatit první kurz(y).

Jak a za jakých podmínek můžu lekci zrušit?

Svým studentům dávám sankce za zrušené lekce velmi nerada. Chápu, že občas opravdu nemůžeme za to, že nám není dobře nebo že nám do smluvené lekce přijde něco nečekaného. Na druhou stranu je rušení lekcí na poslední chvíli opravdu obtěžující a studenti si na přátelský přístup bez sankcí velice rychle zvykají. Bohužel toho někteří velmi často zneužívají, neustále lekce ruší nebo mnohokrát přehazují. Proto jsem udělala kompromis. Tady je přehled:

 • Potřebujete zrušit/přesunout smluvenou lekci a ještě je více než 24hod před jejím začátkem? > Nic se neděje, napište mi a zrušte ji, domluvíme se na jiném termínu a nebude se vám účtovat žádný storno poplatek. Pozor ale, termín smluvené lekce můžete přesunout pouze 1x. Za každé další přesunování termínu té samé lekce si připlatíte 100Kč.
 • Potřebujete zrušit/přesunout smluvenou lekci později než 24hod před jejím začátkem? > V tomto případě máte 2 možnosti: a) buď si budete chtít odpadlou lekci nahradit během následujících 7 dnů za příplatek 200Kč; b) nebo vám cena zrušené lekce bude fakturována v plné výši, tak, jak to většinou automaticky bývá u ostatních lektorů.
 • Nestíháte se na lekci připojit včas? > Nic se neděje, ovšem informujte mě co nejdříve o vašem pozdním příchodu, abych na vás počkala (začneme později, a pokud po vás budu mít volno, tak lekci protáhneme). Když mi nedáte vědět a na lekci se nedostavíte, budu na vás čekat 15min. V tomto případě, pokud se nedostavíte do 15min, lekce propadá, je považována za odučenou a bude vám účtovaná v plné výši.

Pro více informací se seznamte s mými Obchodními podmínkami, kde je vše sepsáno podrobněji.