Štítek blogu: kurzy

Dozvíte se hodně nejen o Francii…

kurzy francouzštiny online
Novinky

Příběh o tom, jak se Bára naučila učit se francouzsky

S Bárou mám hodiny francouzštiny už čtvrt roku. Dělá velké pokroky a francouzština se mnou ji hodně baví. Tak jsem ji poprosila, aby se s vámi podělila o své zkušenosti. V jejím článku se dozvíte, jak se nadchla pro francouzštinu, jaké metody učení doporučuje a proč má tak ráda naše hodiny online.

Číst dále »
online výuka hana simackova
Tipy k učení

Ať online výuka není jen plán B

V úterý nastala mezi učiteli panika. Nezastavitelné šíření koronaviru totiž většině mým kolegům přineslo velkou challenge: učit online. Spousta z nich netuší, jak na to. Tápou, děsí se, zkouší různé programy a nadávají. Ale já si říkám – všechno zlé k něčemu dobré. Nečekané opatření zavřených škol totiž učitele i studenty naučí učit (se) online. Drsně, ale přece. A kdo ví – třeba u toho někteří z nich zůstanou už napořád. Z vlastní zkušenosti totiž vím, že jakmile objevíte výhody online výuky, už nechcete měnit.

Číst dále »
jazykove kurzy
Tipy k učení

Kurzy francouzštiny – ano nebo ne? A jaké?

Je září, zápisy do jazykových kurzů jsou v plném proudu a vy jste motivovaní se do těch jazyků pustit. Jenže jak? Jazykovky dnes každý pomlouvá, individuální lekce jsou drahé, sami se nedokopete. Tak jak to udělat, abyste si našli to, co vám opravdu vyhovuje?

Číst dále »