Reference

Merci beaucoup !

monika honkova

Dlouho jsem si přála mluvit francouzsky a jezdit pravidelně do Francie. Paní Hanka mi nejen umožňuje individuální přístup, vzhledem k mé pracovní době a vytíženosti, ale také materiál na míru, trpělivost, ale i spoustu dalších informací ohledně mé oblíbené destinace. Francouzština s ProfHankou mě hodně baví.

Monika Hoňková

eva kubatova

Když mě okolnosti donutily hledat si výuku francouzštiny online, neměla jsem ani tušení, jak báječné dobrodružství mě čeká. Hanka je skvělá ve všech směrech – vždy dokonale připravená a dochvilná, navíc hodiny připravuje plně na míru. Je to jako kdyby mi četla myšlenky – když mě napadne, že bych si ráda procvičila nějaký konkrétní jev, už mám na danou problematiku připravená cvičení, aniž bych cokoliv musela říkat. Prostě francouzská telepatka :). Do jiného stylu výuky než online už bych nešla a do jiných hodin než s Hankou taky ne. Vřele doporučuji!

Eva Kubátová

lucie snytova

Milá Hanko, lekce francouzštiny s Vámi jsou prostě radost. Jsou zajímavé, zábavné, uběhnou neskutečně rychle, ale přitom jsou efektivní, za těch ca 10 měsíců, co se spolu vídáme na skypu, jednoznačně vnímám, jak velký pokrok jsem udělala. Máte skvěle připravené materiály, používáte různé internetové pomůcky tak, abych nová slovíčka i probíranou látku měla kdykoli přehledně k dispozici. Měla jsem již pár soukromých učitelů, ale Vy jste jednoznačně nejlepší. Přeji Vám hodně spokojených studentů a těším se na další lekce!

Lucie Šnytová

kristina burilova
Velmi ráda bych doporučila francouzštinu s Hankou. Hanka je velmi příjemná a trpělivá. Hodiny s ní mě opravdu baví a naplňují. Byla jsem samouk, ale až hodiny s Haničkou mi ukázaly, jak se učit francouzsky. Byla jsem zastáncem osobního kontaktu, ale po vyzkoušení online výuky už nechci nikdy jinak. Líbí se mi využití Framapadu a nezdržování se.

Kristýna Búřilová

helena novakova
Hodiny s Hankou jsou super! Naučila jsem se u ní nejvíce za nejkratší dobu v porovnání s ostatními učiteli. Hodiny jsou zábavné! Vždy jsem byla maximálně spokojená za odvedenou práci a osobní přístup.

Helena Krejčová

reference_miia

Doporučuji všem, kdo mají rádi neotřelé přístupy ve výuce jazyků. A hlavně – Hanka (nevím, jaké kouzlo používá) dokáže z člověka dostat netušené. Na konci hodiny vždy zjistím, že jsem mluvila francouzsky takřka celou dobu, byť jsem se na začátku bránila, že nic neumím. Francouzština s Hankou mě moc baví i proto, že se ve výuce věnujeme věcem, které mě baví, zajímají, jsou mým koníčkem. To se pak učí mnohem lépe a snadněji:-)

Miia Aine Tissari
 
petra zmeskalova

Hanka je výborná lektorka, která na špičkové úrovni ovládá jak francouzštinu, tak online nástroje. Navíc dokáže kurz přizpůsobit přesně podle požadavků – délka, formát, zaměření, cokoli. Můžu doporučit 🙂

Petra Zmeškalová

Hanku môžem ako učiteľku len a len doporučiť. Prvú hodinu sme spolu mali koncom září 2020, keď som sa po francúzsky vedela maximálne predstaviť a dnes po roku lekcií nemám problém plynule komunikovať s rodený hovoriacimi.
Lekcie Hanka pripravuje veľmi zaujímavou formou a vždy sa na nich teším, takže spokojnejšia určite byť nemôžem a lepšiu učiteľku som si vybrať nemohla :).

Katarína Skoupilová

Chcete mi taky zlepšit den?

Za každé doporučení, návrh na zlepšení či
jakoukoli zpětnou vazbu budu velmi ráda! Za ty kladné dvojnásob.

Napište mi komentář
nebo vyplňte
formulář zpětné vazby.

Těším se!