Jmenuji se Hanka

… ale pro Francouze jsem Anna nebo Anka (nevyslovují totiž H).

1

Vystudovala jsem Bc. i Mgr. v oboru Lektorství francouzského jazyka na Masarykově univerzitě v Brně. Rok jsem studovala ve Francii v Montpellier.

2

Učila jsem děti i dospělé, od úplných začátečníků až po velmi pokročilé. Mám zkušenosti se skupinovými i individuálními kurzy, s dětmi i dospělými.

Žila jsem několikrát ve Francii – v Auvergne, v Toulouse, v Montpellier, v Alpách. Nejdéle jsem pobyla v Monpellier na jihu Francie, kde jsem i studovala, pracovala i podnikala.

4

Zajímám se o moderní metody učení jazyků a využití technologií ve výuce. Od roku 2014 učím online. Lekce jsou pestré, zábavné a velice efektivní.

Francouzsky mluvím dennodenně, žiji s francouzským přítelem. Právě jemu vděčím za svou neklesající bilingvní úroveň francouzštiny.

Jako lektorka francouzštiny jsem pracovala třeba i v Alliance Française v Portoriku, kde jsem měla na starosti nejrůznější kurzy i jazykový tábor.

Neustále se vzdělávám, účastním se konferencí na téma výuky cizích jazyků jak u nás, tak ve světě. Osobně se znám s profesionály v oboru.

Sama se učím i další cizí jazyky a zkouším na sobě nejrůznější metody učení se jazyků. Kromě francouzštiny mluvím plynně anglicky a španělsky.

A to nejdůležitější: Učení mě nesmírně baví, svou práci miluju! A to je znát.