Workshopy přes Zoom

Tématické lekce online, jednorázově, naživo, v malé skupince.

Ponoř se do francouzštiny na celé 2 hodiny!

Aktuálně otevírám tyto workshopy:

Odhal tajemství aksánů a nauč se, kdy se píší znamínka
à / ô / î / ï / û / é / è / ê.
 
👉 Víš, jaký je rozdíl, když nad i napíšeme jednu tečku nebo dvě?
👉 Víš, že ve francouzštině existuje otevřené a zavřené e?
👉 Víš, že psaní é a è má jasná pravidla, která se můžete snadno naučit?
 
Že ne? Tak se pojď přihlásit! Na 2hodinovém workshopu si vysvětlíme, jak se ve francouzštině používají aksány a jak se čtou. Těším se na vás v úterý 17. ledna v 17:30 na Zoomu.

Nahrazování předmětů přímých a nepřímých umí v hlavě udělat pěkný guláš. Všechno má ale svůj řád a pravidla vůbec nejsou složitá. Přijď si to procvičit.

👉 Víš, jak říct, že „mu“ to sluší?
👉 Víš, proč ve větě „je les aide“ je les a ne leur?
👉 Víš, jestli le/la/les/leur patří před nebo za sloveso?

Že ne? Tak se pojď přihlásit! Vysvětlíme si, jak se ve francouzštině nahrazují přímé a nepřímé předměty. Těším se na vás v pondělí 27. února od 18:00 na Zoomu.

Plácáš se pořád v minulých časech? Passé composé i imparfait už trošku znáš, ale pořád nevíš, kdy který z nich použít? Pojď si v tom udělat jasno!

👉 Víš, jaký je rozdíl mezi „j’ai eu peur“ a „j’avais peur“?
👉 Víš, v jakých situacích použijeme imparfait?
👉 Víš, proč jsou Francouzi zmatení, když řekneš „je tombais“ místo „je suis tombée“?

Ne? Tak se pojď přihlásit! Na 2hodinovém workshopu si vysvětlíme, jaké má francouzština minulé časy a kdy je potřeba použít passé composé a kdy imparfait. Těším se na vás v pondělí 30. ledna od 18:00 na Zoomu.

Jak takový workshop probíhá?

Worshopy jsou jednorázové tématické kurzy, které trvají 2 hodiny a konají se ve večerních hodinách. V malé skupince se sejdeme online přes Zoom a celé 2 hodiny se věnujeme jednomu tématickému celku. 
Workshopy probíhají online přes Zoom a veškeré materiály pak najdete v Google Classroom.

Cena: 500 Kč / 2 hodiny

Konečně to pochopíš!

Enfin !

Tématické workshopy jsou skvělé v tom, že máme celé 2 hodiny na vysvětlení a procvičení jednoho jazykového tématu. Vybírám taková témata, která studentům dělají problémy a do kterých se často zamotávají. Na workshopu si v tom uděláme pořádek!

Workshopy probíhají v malých skupinkách 3-10 osob, takže budeme mít dostatek prostoru i na vaše všetečné otázky. Celý workshop budeme nahrávat a vložím ho pak společně s dalšími výukovými materiály do Google Classroom, který budete mít k dispozici už navždycky.

Workshopy jsou pro tebe to právé, pokud:

Nemáš čas

Je pro tebe nemožné najít pravidelný termín na lekce? Workshopy jsou vždy jen jednorázové a nenavazují na sebe. Konají se jednou za čas a vždy večer.

Chceš pořádek

Máš v hlavě guláš? Udělej si pořádek v jednotlivých tématických celcích a hned ti půjde francouzština líp! Neplácej se v tom a nech si to pořádně vysvětlit.

Potřebuješ lektora

Občas se umíš učit sám, ale na některé věci prostě potřebuješ lektora a ideálně českého, aby ti to uměl hezky vysvětlit. Netrap se a přidej se!

Máš jasný cíl

Workshop je cílený vždy na jedno konkrétní téma, kterému se budeme věnovat od začátku do konce. Máme vždy jasně určený cíl.

Nechceš dojíždět

Všechny workshopy se konají online a ve večerních hodinách. Sejdeme se spolu na Zoomu, můžeš být klidně v pyžamu, na pohovce v obýváku.

Tak pojď do toho!