Workshopy přes Zoom

Tématické lekce online, jednorázově, naživo, v malé skupince.

Ponoř se do francouzštiny na celé 2 hodiny!

Aktuálně otevírám tyto workshopy:

Kdybych to býval byl… Ajéje, plácáš se v podmínkových větách? Neměj strach, za 2 hodiny workshopu z tebe bude profík na „coby, kdyby“.

👉 Víš, jaký čas dát po „Si…“?
👉 Víš, že někdy překládáme imparfait jako podmiňovací způsob?
👉 Víš, proč jsou Francouzi zmatení, když použiješ 2.podmínku místo třetí?

Ne? Tak se pojď přihlásit! Na 2hodinovém workshopu si vysvětlíme, jaké má francouzština podmínkové věty. Pokud už je umíš v angličtině, bude to pro tebe jednodušší, ale není to samozřejmě podmínka. Těším se na tebe v pondělí 15. května od 18:00 na Zoomu.

Jak takový workshop probíhá?

Worshopy jsou jednorázové tématické kurzy, které trvají 2 hodiny a konají se ve večerních hodinách. V malé skupince se sejdeme online přes Zoom a celé 2 hodiny se věnujeme jednomu tématickému celku. 
Workshopy probíhají online přes Zoom a veškeré materiály pak najdete v Google Classroom.

Cena: 500 Kč / 2 hodiny

Konečně to pochopíš!

Enfin !

Tématické workshopy jsou skvělé v tom, že máme celé 2 hodiny na vysvětlení a procvičení jednoho jazykového tématu. Vybírám taková témata, která studentům dělají problémy a do kterých se často zamotávají. Na workshopu si v tom uděláme pořádek!

Workshopy probíhají v malých skupinkách 3-10 osob, takže budeme mít dostatek prostoru i na vaše všetečné otázky. Celý workshop budeme nahrávat a vložím ho pak společně s dalšími výukovými materiály do Google Classroom, který budete mít k dispozici už navždycky.

Workshopy jsou pro tebe to právé, pokud:

Nemáš čas

Je pro tebe nemožné najít pravidelný termín na lekce? Workshopy jsou vždy jen jednorázové a nenavazují na sebe. Konají se jednou za čas a vždy večer.

Chceš pořádek

Máš v hlavě guláš? Udělej si pořádek v jednotlivých tématických celcích a hned ti půjde francouzština líp! Neplácej se v tom a nech si to pořádně vysvětlit.

Potřebuješ lektora

Občas se umíš učit sám, ale na některé věci prostě potřebuješ lektora a ideálně českého, aby ti to uměl hezky vysvětlit. Netrap se a přidej se!

Máš jasný cíl

Workshop je cílený vždy na jedno konkrétní téma, kterému se budeme věnovat od začátku do konce. Máme vždy jasně určený cíl.

Nechceš dojíždět

Všechny workshopy se konají online a ve večerních hodinách. Sejdeme se spolu na Zoomu, můžeš být klidně v pyžamu, na pohovce v obýváku.

Tak pojď do toho!