Naučit se cizí jazyk není jen tak. Spousta lidí si myslí, že když se zapíší na pravidelné týdenní kurzy do jazykovky, mají vyhráno. A když pak za rok zjistí, že to byly vyhozené peníze, řeknou si, že to nemá cenu, že asi nemají na jazyky talent. Špatně!
Jak je možné, že někdo umí jazyků třeba pět a někdo jiný se nedokáže naučit pořádně ani anglicky?
Řeknu vám, čím to je. Je to o přístupu, o prioritách, o nadšení. Nebudeme si lhát, učení cizího jazyka vyžaduje hodně času. A to platí pro všechny, i pro ty, kdo těch jazyků umí hned pět. Abychom se naučili nějaký cizí jazyk, musíme se mu věnovat a být s ním v kontaktu co nejvíc to jde. A pravidelné kurzy k tomu bohužel nestačí.
Jak to teda udělat? Jak konečně dosáhnu toho, že se v cizím jazyce budu schopný/á domluvit? 
Dám vám 6 cenných rad k tomu, aby se vaše učení stalo efektivním. Stáhněte si můj e-book zdarma a odebírejte novinky ze světa ProfHanky. Předávám vám svůj know-how, který buduji už leta a který funguje jak na mně, tak na mých studentech a na tisících dalších jazykových nadšenců.

Stáhněte si e-book ZDARMA.

Kromě e-booku nabízím také pravidelný měsíční newsletter, který vám bude chodit do schránky vždy poslední týden do vaší e-mailové schránky. Najdete v něm tipy k učení, články a videa o francouzštině, novinky, pozvánky na události a další.

Dejte jazykům šanci – věnujte se jim.